אירועי צהריים

אירועים בצהריים – חגיגת בשרים בין הערביים

אם בעבר מרבית מארגני האירועים העדיפו לקיימם בדרך כלל בשעות הערב המאוחרות, הרי שכיום רבים מעדיפים לקיים אירועים דווקא בשעות הצהריים ולשלב את העניין עם ארוחת בשרים מפנקת. הפקת אירועים בצהריים היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את ההנאה מן האירוע במינימום מאמץ או הוצאות כספיות, ואין מקום שמתאים בצורה אידיאלית יותר לקיום אירועים מסוג זה מאשר מסעדת NG בנווה צדק שבתל אביב.

אירועים בצהריים יכולים לכלול אירועים עסקיים, אירועי גיבוש, או כל צורה אחרת שבה תרצו לנצל את ההזדמנות הבלתי רגילה לקבל את מסעדת NG באופן בלעדי לרשותכם ולרשות האירוע שלכם. מסעדת NG מאפשרת לכם לקיים אירועים בסדר גודל של עד כמאה איש, שללא ספק ירגישו שנפלה בחלקם זכות יוצאת דופן. מדובר באחת ממסעדות הבשרים המומלצות ביותר בארץ, לא רק על ידי אלפי הסועדים המרוצים שממשיכים לבוא אליה שוב ושוב כבר שנים, אלא גם על ידי מבקרי מסעדות ומומחים בתחום, שהעניקו לה לא פעם את התארים הגבוהים ביותר.

התפריט של מסעדת NG הוא שם דבר בקרב חובבי האוכל המקומיים, ובעיקר עבור כל מי שבשר בשבילו הוא לא פחות מאמנות. אירועים בצהריים במסעדת NG ייפתחו בדרך כלל בהקדמות מתאבנות כמו זנבות שור ביין וערמונים ולאחר מכן יורעפו על המוזמנים ברווזים, ארנבות, שוקי טלה ונתחי ענק של כל סוג בשר משובח שניתן להעלות על הדעת, כל זאת כמובן בליווי יין ובירה כיד המלך. קשה לחשוב על אפשרות מהנה יותר להעביר בה את שעות הצהריים.

אז אם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו לקיים אירועים בצהריים שישאירו על האורחים שלכם רושם בלתי נשכח, אין ספק כי NG היא המסעדה בשבילכם.

Contact Us

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: