ברית במסעדה

בת מצווה במסעדה- חוגגים עם NG

חגיגת בת מצווה היא אירוע ייחודי שבו תשומת הלב ממוקדת לא רק בכלת השמחה, אשר מציינת את המעבר המתקרב מילדות לבגרות, אלא גם במוזמנים לאירוע. בת מצווה במסעדה מאפשרת גם לילדים אך גם למבוגרים ליהנות מחוויה חד פעמית, כאשר כמובן בכל גיל מהווים אוכל טוב ומקום מקסים את סוד ההצלחה לאירוע מושלם.

מסעדת הבשרים NG אשר נמצאת בתל אביב בשכונת נווה צדק מאפשרת לכם לקיים חגיגת בת מצווה במסעדה איכותית מבלי להתרחק ממרכז העניינים. השכונה הקסומה ידועה באווירה הרומנטית והפסטורלית שלה, כאשר בתים עתיקים וצמחיה מקיפים אתכם מכל עבר. ולגבי המסעדה עצמה הרי שאם כבר לקיים בת מצווה במסעדה אי אפשר להתחרות במסעדה כמו מסעדת NG, שזכתה שוב ושוב בתארים מנצחים כאחת ממסעדות הבשרים המשובחות ביותר בישראל. מסעדת NG מאפשרת לכם לקיים חגיגות בת מצווה במסעדה כמו שרק בחלומותיכם הוורודים ביותר יכולתם לדמיין. התפריט של מסעדת NG הוא חוויה יוצאת דופן בפני עצמה, וכולל בתוכו מנות בשר משובחות שגם המוזמנים האנינים ביותר לא זוכים לראות כל יום. מטבח הקונספט הייחודי של מסעדת NG יציע לכם נתחי בשר ענקיים (כמו “גולת הכותרת” של המסעדה, נתח הפורטרהאוס), פילה מדמם או אווזים, ברווזים, ארנבות ועוד ועוד. כל זאת כמובן לצד כל התוספות והשתייה שבלעדיהם שום חגיגה אינה מושלמת.

בסופו של דבר כאשר חוגגים בת מצווה במסעדה נהנים כולם, צעירים ומבוגרים כאחד, וכאשר החגיגה נעשית במקום כה איכותי כמו מסעדת NG ההנאה היא משהו שנמשך עוד ועוד. הזיכרונות מהאירוע ילוו לא רק את החוגגת הצעירה אלא גם את המשפחה והחברים, וללא ספק יהפכו את חגיגת בת המצווה הזו למשהו שידברו עליו עוד הרבה באירועים משפחתיים בעתיד.

Contact Us

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: