מסעדות בשרים

יש מסעדות בשרים, ויש את מסעדת NG

בשנים האחרונות יכולים גם הישראלים ליהנות מלא מעט מסעדות בשרים אשר חלקן מציעות מנות באיכות גבוהה. אם בעבר היה צורך לנסוע לחוץ לארץ כדי ליהנות מחוויית בשר אמיתית, הרי שכיום אפשר למצוא מסעדות בשרים איכותיות קרוב לבית. מבין כל המסעדות שמתמחות בבשר אפשר להצביע בבירור על מסעדת NG כעל מסעדה שעומדת מעל כולם.

אחרי הכל, מסעדת NG נבחרת שוב ושוב כמסעדת הבשרים הטובה ביותר בתחום. לצד השבחים הרבים שהיא מקבלת ממבקרי המסעדות ומומחי הבשר, היא גם נחשבת לאחת מן המסעדות האהובות ביותר וזוכה לקהל לקוחות נאמן ששב וחוזר אליה פעם אחר פעם.

מה מייחד את מסעדת NG?

אינספור לקוחות מרוצים מעידים כבר אחרי הביקור והביס הראשון שעם כל הכבוד לפריחה בתחום של מסעדות בשרים בארץ, שום דבר לא יכול להשתוות לבשר האיכותי שיוגש לכם במסעדת NG ושאין שום מסעדת בשרים בארץ שיכולה להתחרות עם היצע הבשר שתמצאו במקום. כל נתח שתוכלו לחשוב עליו יכול להיות מוגש לצלחת, וכמובן ברמת העשייה הגבוהה ביותר האפשרית. סטייקים ענקיים של עד חמישה קילו, ארנבות וברווזים הם רק חלק ממה שתוכלו למצוא בתפריט של מסעדת NG. האהבה לבשר כאן היא יוצאת דופן, ומתבטאת גם בעיצוב המקום ובאווירה הכללית ששוררת בו.

ואם כל זה לא מספיק לכם, תמיד תוכלו ליהנות מאטרקציה יוצאת דופן שאפילו מסעדות בשרים איכותיות בחוץ לארץ לא יכולות להתחרות בה, ארוחת הברברים המפורסמת של מסעדת NG. זו ההזדמנות שלכם להתנפל על נתחי הבשר הענקיים בידיים חשופות, ללא שימוש בכלי אוכל או צלחות, על גבי שולחנות אבירים שתואמים את האווירה. אין ספק שמדובר בחוויה חד פעמית של בשר שפשוט אסור להחמיץ!

Contact Us

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: